ASUS’tan Su soğutmalı ekran kartı!

ASUS’tan çift işlemcili ekran kartı!

ASUS'tan çift işlemcili ekran kartı!

Son derece verimli hibrit sıvı ve hava ile soğutma tasarımına sahip çift grafik işlemcili kart, maksimum oyun performansı elde etmek için ASUS’a özgü gerçek zamanlı ayarlama aracı GPU Tweak ile donatıldı.

ASUS, l AMD Radeon™ R9 serisi çift grafik işlemci (GPU) ve son derece verimli bir hibrit sıvı ve hava ile soğutma sistemi ile donatılmış yepyeni yüksek performanslı ekran kartı R9 295X2’yi tanıttı.

8GB süper hızlı GDDR5 video belleğe sahip olan R9 295X2, sadece ASUS müşterilerinin yararlanabildikleri gerçek zamanlı ayarlama aracı olan GPU Tweak’in sunduğu özelliklerden de yararlanıyor.
Maksimum performans ve canlı paylaşım için ASUS’a özgü gerçek zamanlı ayarlama aracı

R9 295X2 kutudan çıktığı haliyle bile olağanüstü yüksek performans sunmaya hazır olsa da, sadece ASUS müşterilerinin yararlanabildiği gerçek zamanlı ince ayar aracı GPU Tweak sayesinde her iki grafik işlemcinin de sınırlarını zorlamak mümkün. Bu kullanımı kolay araç ile her iki R9 GPU’nun yanı sıra video-bellek saat hızları, voltaj seviyeleri, fan hızları ve güç hedefleri üzerinde de anında kontrol imkanına sahip olursunuz, böylece R9 295X2’de kolayca ve güven içinde hız aşırtma yapabilirsiniz.
Ayrıca, GPU Tweak Streaming aracı sayesinde kullanıcılar ekrandaki görüntüleri gerçek zamanlı olarak Internet üzerinden paylaşabiliyorlar; böylece diğerleri oynadığınız oyunları canlı olarak izleyebiliyor. Dahası, streaming penceresine başlık, kayan metin, resim ve webcam görüntüleri de eklemek mümkün.
Çift GPU, altı ekran, maksimum oyun keyfi

Yeni ASUS R9 295X2 ekran kartı, 1018MHz hızındaki R9 serisi iki grafik işlemcisi sayesinde, 3840 x 2160 piksele varan en yeni 4K/UHD çözünürlüklerle çalışırken bile hızlı, kusursuz ve takılma yapmayan oyun imkanı sunuyor.

Üstelik altı adete kadar ekran bağlayabilir,  böylece sizi gerçekten içine alan bir oyun deneyimi elde etmek için savaş alanınızı birden fazla ekrana yayabilirsiniz.

Anında sıvı soğutma — montaj gerektirmez!

ASUS R9 295X2, hibrit bir sıvı / hava soğutma sistemine sahiptir. Düzenli ve son derece verimli tasarım sayesinde montaja gerek kalmaz, iki yuvalı kart takıldığı anda kuruluma ihtiyaç duymadan çalışmaya başlar.

Aktif fan ile radyatör ısıyı sıvı soğutma borusu ile uzaklaştırır. Standart 120mm yuvalara uyduğundan kurulumu oldukça basittir. Bu akıllı hibrit sıvı ve hava ile soğutma sistemi hem iki GPU için hem de kartın bellek yongaları ve regülatörleri için olağanüstü etkinlikte soğutma sağlar. R9 serisi çift grafik işlemciye özel sıvı soğutma, ısıyı diğer önemli bileşenlerden uzaklaştıran yüksek verimliliğe sahip fan ile desteklenir, bu sayede genel çalışma sıcaklığı düşer ve kararlılık artar. R9 295X2, ekrandaki olaylar alevlendiği zaman bile daima soğuk kalır.
TEKNİK ÖZELLİKLER1

R9295X2-8GD5
• AMD RadeonTM R9 295X2
• PCI Express® 3.0
• OpenGL® 4.4
• 8GB GDDR5 Bellek
• 1018Mhz motor saat hızı
• 1024-bit bellek arayüzü
• 1 x DVI-D çıkışı
• 4 x Mini DisplayPort

Teknik özellikler, içerik ve ürünlerin bulunabilirliği önceden haber vermeksizin değiştirilebilir ve ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. Gerçek performans uygulamalara, kullanıma, ortama ve diğer faktörlere göre farklılık gösterebilir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.