Bilgisayar Servisi

Ege Bilişim & Güvenlik Kamerası Sistemleri olarak  İstanbul’un Pendik,Kartal,Maltepe,Bostancı ve Kozyatağı Bölgelerine yerinde teknik destek,periyodik bakım,ağ sistemleri kurulumu(MCSA-MCSE), bilgisayar donanım ve çevre birimleri temini hizmetlerini en düşük maliyetle yüksek kalitede sağlıyoruz.

Laptop Ana kart tamiri işi profesyonellik gerektirir ve bu işi düzgün bir yerde yaptırmak sizi yeni ana kart almaktan ya da yeni bir laptop alma masrafından kurtarır.

Kartal bilgisayar servisi hiç bir laptop’ı marka ayrımı yapmadan onarabilecek tecrübe, teknoloji ve bilgi birikimine sahiptir.

Laptop arızları ile ilgili yaygın sorular ve çözümleri;

Öncelikle belirtmek isteriz ki elektronikte bir arızanın birden fazla sebebi olabilir ve farklı sebeplerden arızalanmasına rağmen aynı sorunu verebilir.

Kartal Laptop tamiri gelen soru: Bilgisayarımın başlatma düğmesine basıyorum, start alıyor ama görüntü vermiyor ne yapmalıyım?

Kartal Laptop Tamiri Cevabı: Yukarıda belirttiğimiz gibi bu arızanın birden fazla sebebi olabilir. Ekrana görüntü gelmiyorsa sebepleri; ekran  kartınız bozulmuş olabilir, ramlerinizden biri bozulmuş yada yerinden oynamış olabilir, Ana kartta bulunan kuzey-güney çiplerinizden biri bozulmuş olabilir, bios yazılımınız bozulmuş olabilir, anakart üzerinde devre tamamlayıcı olan çip, entegre, kondansatör vb parçalar zarar görmüş olabilir. Bu sorun için son kullanıcı olarak sizin tek yapabileceğiniz ram kontrolüdür. Geri kalan tüm işlemler laptop tamirinde uzman bir ekip tarafından yapılmalıdır. Kartal bilgisayar servisi laptop tamirinde saydığımız tüm bu işlemleri yapmaktadır.

Kartal Laptop tamiri gelen soru: Bilgisayarımın başlatma düğmesine basıyorum, start almıyor ne yapmalıyım?

Kartal Laptop Tamiri Cevabı: Laptop adaptörünüz ya da laptop şarj soketiniz bozulmuş olabilir. Bilgisayar teknik servisi tarafından şarj soketi ve adaptör kontrolü yapıldıktan ve sağlam olduğu gözlendikten sonra bu arızanın da Ana karttan kaynaklı olduğu görülebilir. Kartal laptop tamir merkezimiz bu arızaları gidermektedir.

Direk Teknik Personel için: 0532 684 88 02

Ege Bilişim & Güvenlik Sistemleri 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.